Proje Geliştirme

Projelerimizin temelini oluşturan arsalarınız için iş birliğine hazırız. Değerlendirmek istediğiniz arsalarınız için tasarlayacağımız projelerimizi görmeden yatırım kararı vermeyin.

Binaların inşaatında kullanılacak malzemelerin çeşidinden, kaplayacakları alana kadar birçok konuda karar verirken öncelikle yapıların temelini oluşturan arsaların bulundukları bölge ve toprak yapılarına bakmak gerekir. Yapıların sağlam olması için arsa ve üzerine inşaa edilecek bina yapısının birbiriyle uyumlu olması gerekir. 

Şengül Yapı olarak arsalarınızı değerlendirip ona en uygun projeleri geliştiriyor; bunu yaparken uzun yıllar edindiğimiz sektör tecrübesinden ve son teknolojiden yararlanıyoruz. 

Danışmanlık

Genişleyen aileniz için daha büyük bir ev ya da gelişen teknolojinin getirdiği konforu yaşayabileceğiniz akıllı bir ev mi arıyorsunuz?

Gayrimenkul, hiçbir zaman modası geçmeyen bir yatırım olmasına karşın her zaman kazançlı olmayabilir. Kazanç sağlamak için doğru zamanda sizi doğru yönlendirecek yatırım danışmanına ihtiyaç vardır.

Ayrıca gayrimenkul sadece bir yatırım olmaktan çok daha fazlasını sunan, duygusal bağ kurduğumuz; ailemizle vakit geçirdiğimiz kutsal alanlardır. Bunun için de ailenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun alanı bulmak gerekir.

Profesyonel ekibimizle sizlere her zaman destek vermeye hazırız.

En kaliteli malzemeler kullanarak son teknoloji ile donatılan projelerimizde çok geç kalmadan yerinizi alın.

Şengül Yapı 41 yıllık sektör tecrübesiyle, kat karşılığı, taahhüt yöntemi gibi isteğinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun gayrimenkul çözümlerini üretir.